"Укрпошта" пояснила ситуацію з посилками з Китаю

"Укрпошта" пояснила ситуацію з посилками з Китаю
АТ “Укрпошта” попереджає про можливе збільшення термінів транзиту поштової кореспонденції та посилок між Україною і Китаєм через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній.

Що ж стосується усіх видів відправлень до Китаю, то з 12 лютого їх приймання тимчасово призупинено.

Об этом сообщает Роспрес

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі “Укрпошти”. “Щодо доставки імпортних поштових відправлень з території Китаю, які надходять до України.

Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивезення пошти з території Китаю. Однак через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені”, – повідомили в Укрпошті.

Що ж стосується усіх видів відправлень до Китаю, то всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені. З 12 лютого їх приймання тимчасово призупинено. “Жодних заборон із боку Національної пошти Китаю наразі немає.

Однак у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на невизначений термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено”, – йдеться в повідомленні.


Джерело статті: “http://u-news.com.ua/88013-ukrposhta-pojasnila-situacju-z-posilkami-z-kitaju.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя