Доскіч Юрій ініціюватиме побудову митного переходу у с.Боберка

Доскіч Юрій ініціюватиме побудову митного переходу у с.Боберка. Про це кандидат у народні депутати по 125 одномандатному округу Доскіч Юрій заявив під час візиту у Турківський район.«Учора мав дуже насичену робочу поїздку на Турківщину. Обговорили багато важливих питань. Зокрема, на прохання громади та сільських голів сіл Бориня, Шандровець, Нижня Яблунька домагатимуся створення митного переходу у селі Боберка. Багато було обіцянок це зробити, однак поки що безрезультатно», — зазначив пан Доскіч. Об этом сообщает ukr-vopros.in.ua со ссылкой на СМИ.


За словами кандидата у депутати, найбільше нарікань від мешканців округу – на фактично відсутність дорожнього покриття між селами. Зокрема громада села Верхнє Висоцьке наголосила про необхідність ремонту дороги Нижнє Висоцьке – Карпатське, у селі Верхнє Висоцьке говорили про ремонт дороги на відрізку В.Висоцьке — Либохора.


«Окрім тотального бездоріжжя, на Турківщині також є велика проблема із борщівником, із створенням нових робочих місць та розвитком зеленого туризму, — каже Юрій Доскіч. — Остання наша зупинка була у селі Мохнатому. Зустрівся з громадою сіл Мохнате, Кривка, Красне, Матків. Говорили про проблему масової вирубки лісів та необхідність відновлення насаджень за державний кошт», — підсумував Доскіч.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/doskich_yuriy_initsiyuvatyme_pobudovu_mytnogo_perehodu_u_sboberka_320860.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя