Прокуратура контролює розслідування загибелі гірника у Новогродівці

Прокуратура контролює розслідування  загибелі гірника у Новогродівці
Під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, які призвели до загибелі гірника на території відокремленого підрозділу «Шахта Котляревська» держаного підприємства "Селидіввугілля".
Установлено, що 8 липня, приблизно о 22:55, під час доставки лебідкою секції для монтажу механізованого комплексу лави, один з елементів секції кріплення відірвався, вдаривши по ногах 44-річного гірника, який саме контролював зазначений процес. Від отриманих травм чоловік помер на місці.
За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.
На теперішній час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин трагічної загибелі шахтаря.
Досудове розслідування триває.

Джерело статті: “http://shkvarki.org/krasnoarmeysk/item/24282-prokuratura-kontrolyue-rozsliduvannya-zagibeli-girnika-u-novogrodivtsi” Об этом сообщает doneck-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя