ГЛИБОЦЬКИЙ ФЕОДАЛ ТА ЙОГО ІДАЛЬГО

Виявляється на Харківщині є свої кримінальні сім’ї. Пропонуємо декілька фрагментів історії однієї впливової, заможної та кримінальної родини Кудікових з прикордонного села Глибоке Харківського району Харківської області. У вказаному селі життя кожного мешканця залежить від безпосереднього ставлення до нього беззмінного сільського голови Кудікова Ю.М. та його родини.

Батько: Кудіков Юрій Миколайович, Глибоцький сільський голова, палкий прихильник футболу. (фото з відкритих джерел)Батько: Кудіков Юрій Миколайович, Глибоцький сільський голова, палкий прихильник футболу. (фото з відкритих джерел)Батько: Кудіков Юрій Миколайович, Глибоцький сільський голова, палкий прихильник футболу.
(фото з відкритих джерел)

Старший син: Кудіков Максим Юрійович, заступник начальника Липецького відділу поліції (до облуговування входить с. Глибоке)

Молодший син: Кудіков Вадим Юрійович, засновник декількох підприємств, директор ТОВ » МАЯК АГРО 2018″

За час більш ніж двадцятирічного перебування Кудікова Юрія Миколайовича на посаді Глибоцького сільського голови Харківського району, а його сина  Кудікова Максима Юрійовича на посаді заступника начальника Липецького відділу поліції сім’я Кудікових найрізноманітнішими способами — від самовільної обробки земель, залякування кримінальним переслідуванням та шантажу власників землі й місцевих фермерів до вкидання бойової гранати у дім колишнього партнера по агробізнесу — взяла під контроль близько тисячі гектар земель, розташованих на території ради.

Кудіков В.Ю. є одноособовим засновником та власником ТОВ «МАЯК АГРО 2018» (код 41950672) — юридичної особи, яка складається з однієї особи та не має матеріальних засобів виробництва й офіційно оформлених працівників, але починаючи з 2017 року здійснює обробку 180 га земель. Звісно, що податки ніякі не сплачуються.

Усі звернення щодо протиправних дій членів родини контролює старший син Кудіков М.Ю. Шляхом впливу на підлеглих він не дає рух заявам та повідомленням, а також кримінальним справам відносно членів родини, а також повідомляє їх про невдоволених осіб для приборкання їх пилу.

Враховуючи безкарність та впливовість у родини Кудікових увійшло у звичку відбирати чуже майно. Яскравим прикладом є незаконне заволодіння у 2018 році двома приміщеннями корівників у тому ж  селі Глибоке.

Колись на території Глибоцької сільської ради існувало КСП ім. Кірова. Господарський двір та ферма підприємства розміщувались у с.Глибоке. КСП з часом ліквідували, тому деякі члени підприємтсва звернулись до Глибоцького сільського голови Кудікова Ю.М. за допомогою в оформленні належної їм частки майна колишнього КСП. Виступаючі у ролі помічника у поновленні прав громадян Кудіков Ю.М. підписував та видавав рішення виконавчого комітету Глибоцької сільської ради, які мали надати можливість оформити право власності на об’єкти нерухомого майна. У той же самий час під його особистим прикриттям приміщення на території колишньої ферми КСП ім.Кірова були розібрані та продані як будівельні матеріали.

З часом на території ферми залишилось тільки два корівника, один з яких належав місцевому фермеру Подорожньому О.М., інший — ТОВ «АГРО-ТЕРРА-ІВЕСТ» (код 34056716).

11.11.2010 року ТОВ «АГРО-ТЕРРА-ІВЕСТ» згідно договору купівлі-продажу нежитлової будівлі придбало корівник загальною площею 1632,3 кв. м, що розташована за адресою: вул. Зарічна (колишня Кірова) №26 с.Глибоке Харківського району Харківської області. Право власності на нежитлову будівлю зареєстроване комунальним підприємством «Харківське районне бюро технічної інвентаризації».

З 2012 по 2018 роки приміщення корівника використовувалася ТОВ «АГРО-ТЕРРА-ІВЕСТ» для ведення господарської діяльності. Про належність приміщення ТОВ «АГРО-ТЕРРА-ІВЕСТ» було достовірно відомо посадовим особам Глибоцької сільської ради.

Однак, родина Кудікових, впевнена у своїй безкарності, вирішила, що спільними зусиллями можливо заволодіти цими приміщеннями, а їх законних власників залишити у дурнях.

Для цієї схеми додатково було залучено Голонжина Олега Олександровича, рідного брата дружини старшого сина Кудікова М.Ю., та будівельника Тихого Віталія Васильовича. Кудіков Ю.М. підробив документи виконкому сільради, згідно з якими Голонжин О.О. «отримав» права на корівники. Тихий В.В. став засновником та керівником нового підприємства ТОВ «СЕРП-МАТАЛ», до статутного капіталу якого Голонжин О.О. й передав неналежні йому об’єкти нерухомого майна.

Після відкриття кримінального впровадження № 42018221430000402 за заявами власників, «борець за справедливість і права територіальної громади» Кудіков Ю.М. вже майже 7 місяців не тільки витрачає на оплату судових зборів та оплату роботи правозахисників не особисті, а бюджетні кошти громади, та ще й усіляко намагається уникнути кримінальної відповідальності.

Ще одним яскравим прикладом родинного бізнесу можна вважати рейдерське захоплення ТОВ «Справжній фермер» (код 40049387), заснованого у 2015 році Ваткіним Юрієм Анатолійовичем. Співпраця Ваткіна Ю.А. з головою Глибоцької громади Кудіковим Ю.М. дала змогу ТОВ «Справжній фермер» вже у 2017 році обробляти 700 га земель, з яких лише 400 га були оформлені офіційно. Бажання родини Кудікових збільшити свою долю з діяльності прибуткового підприємства призвела до того, що за допомоги співробітника СБУ у Харківській області Олександра Шматкова шахрайським, злочинним шляхом із засновників було виведено Ваткіна Ю.А., змінено місце реєстрації, а новим засновником та керівником став Юрчик Андрій Геннадійович. А Ваткін Ю.А. на пам’ять отримав вкидання бойової гранати у власний будинок у с. Черкаські Тишки Харківського району.

В подальшому шляхом переукладання договорів оренди землі, які орендувало ТОВ «Справжній фермер», були передані ТОВ «ЩАСЛИВИЙ ФЕРМЕР» (код 40917498), одним із засновників якого є також Юрчик А.Г.

Із громадянами, які хочуть повернути назад свої землі або виступають проти сім’ї, розмова у Кудікових коротка — шантаж, залякування, відібрання правовстановлюючих документів на землю.

Це лише коротка історія про кримінальний досвід та накопичення капіталу родиною Кудікових. Тож далі буде…

ТОП новости

Вход

Меню пользователя