Сергій Власенко: Непризначення голови КСУ може поставити під загрозу інавгурацію Зеленського

Сергій Власенко: Непризначення голови КСУ може поставити під загрозу інавгурацію Зеленського

Відставка чинного голови Конституційного Суду і непризначення нового може призвести до серйозних політичних наслідків. Це може виглядати як спроба перешкодити інавгурації новообраного президента, що є неприпустимим. Об этом сообщает absorber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко в кулуарах Верховної Ради, коментуючи ймовірну відставку голови Конституційного суду Станіслава Шевчука.

Він висловив побоювання з приводу того, що судді КСУ можуть стати заручниками чужої гри.

«Хотів би порадити суддям КСУ не поспішати з відповідним рішенням, бо це може виглядати як спроба перешкодити новообраному президенту прийняти присягу. Конституція України чітка: присягу новообраного президента приймає голова КСУ, а не в.о., заступник чи старший за віком», — пояснив Сергій Власенко.

Правник також висловив занепокоєння юридичною ситуацією, яка, на його думку, «може призвести до того, що хтось — чи то в межах країни чи поза межами — поставить під сумнів легітимність приведення до присяги новообраного Президента».

Зі свого боку, народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко вважає, що намагання відправити голову КСУ у відставку власне зараз — це перешкоджання новому президентові.

«Я б назвав цей процес, що відбувається, — мінуванням поля для майбутнього президента. Безумовно, такий важливий орган як КСУ може потрапити під контроль таких ретроградів «порошенківського штибу». Намагання замінити голову КСУ — це саме із цього контексту», — зазначив він.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1557844143-sergiy-vlasenko-nepriznachennya-golovi-ksu-mozhe-postaviti.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя