У Кремлі заявили, що Путін наказав охороняти Януковича

У Кремлі заявили, що Путін наказав охороняти Януковича Об этом сообщает mediarupor.in.ua со ссылкой на СМИ.

— ?

Засуджений за державну зраду екс-президент України Віктор Янукович користується в Росії державною охороною за наказом президента РФ Володимира Путіна

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "Інтерфакс-Росія".

Журналісти запитали у Пєскова чи охороняється в РФ Віктор Янукович.

"Згідно з указом президента РФ він охороняється. Державна охорона надається за рішенням глави держави", — відповів Пєсков.

На уточнююче запитання, чи є указ Путіна про надання Януковичу охорони, Пєсков відповів: "Так, так, він був, коли він (Янукович) в’їхав (в РФ) як глава (української) держави".

Однак, прес-секретар не прокоментував, яка саме структура — ФСТ або якась інша — охороняє Януковича.

"Цього я вам точно сказати не можу. Цього я не знаю. Але він охороняється, у нього є державна охорона", — розповів Пєсков.

Журналісти поцікавилися також юридичним статусом Януковича.

"Він в’їхав в РФ як діючий президент і глава держави України, після того, як в цій країні відбулося силове захоплення влади", — заявив прес-секретар.

Пєсков також повідомив, що Янукович в’їхав у РФ у якості президента України і додав, що зараз Янукович не є президентом України, і у нього "немає ніякого особливого або спеціального статусу".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Kremli_zayavili_shcho_Putin_nakazav_ohoronyati_YAnukovicha_374330.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя