Керівника ФФУ Андрія Павелка обрали до керівного органу УЄФА

Керівника ФФУ Андрія Павелка обрали до керівного органу УЄФА Об этом сообщает glasweb.in.ua со ссылкой на СМИ.

У четвер, 7 лютого, під час 43-й Конгресу УЄФА в Римі, відбулися вибори до виконавчого комітету союзу та нового керівника.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко за підсумками голосування був обраний до оновленого складу Виконкому УЄФА на чотири роки.

Також за підсумками голосування чинний президент УЄФА Александер Чеферін одноголосно переобраний на новий термін – до 2023 року.

Це буде другий термін для Александера Чеферіна на посаді президента Союзу європейських футбольних асоціацій. Вперше він був обраний президентом УЄФА у вересні 2016 року після відставки Мішеля Платіні. Тодішнього керівника УЄФА та його колегу – екс-очільника ФІФА Зеппа Блаттера – визнали винними у порушенні етики через грошовий переказ у майже 2 мільйони доларів. Платіні тоді відсторонили від футболу на шість років. Згодом Спортивний арбітражний суд у понеділок скоротив цей термін до чотирьох років та зменшив розмір штрафу, що його має виплатити Платіні з 80 до 60 тисяч швейцарських франків.

Хто такий Андрій Павелко Андрій Павелко – президент Федерації футболу України. А також депутат Верховної Ради (пройшов у парламент за списком "Блоку Петра Порошенка" під 33-ім номером), заступник голови фракції БПП, голова Комітету ВРУ з питань бюджету. Під час проведення фіналу Ліги чемпіонів України у Києві у 2018 році, названа донька Андрія Павелка фотографувалася з Кубком ЛЧ у автомобілі. Сам трофей возили містами України. Під час такого туру трофей виставили в одному з храмів Дніпра, де Павелко тримає його зі своїм тестем, кримінальним авторитетом Олександром Петровським, відомим як "Нарік". У червні 2018 року НАБУ відкрила справу за фактом корупції в Федерації футболу України, президентом якої є Павелко. Згідно з розслідуванням програми "Схеми", у 2016 року Павелко через підставну компанію в ОАЕ закупив для ФФУ обладнання для виробництва трави для футбольних полів за завищеними на 20% цінами, що дозволило йому незаконно отримати 1 мільйон доларів.

Підписуйтеся на наш Twitter та TelegramДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Kerivnika_FFU_Andriya_Pavelka_obrali_do_kerivnogo_organu_UYeFA_373580.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя