Франківська міська рада продасть свою частку у харчосмаковій фабриці

Члени виконавчого комітету Івано-Франківської міськради підтримали проект "Про відчуження пакету акцій ПрАТ "Івано-Франківська харчосмакова фабрика". Рішення затвердить сесія міської ради.


Зокрема, у проекті рішення йдеться про відчуження належного територіальній громаді міста Івано-Франківська пакета акцій Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківська харчосмакова фабрика". Об этом сообщает absorber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Йдеться про продаж 756 714 простих іменних акцій, що становить 10,6729% статутного капіталу Товариства, за ціною у розмірі 1 324 249 гривень 50 копійок. Вартість однієї акції – 1,75₴

Договір купівлі-продажу цінних паперів буде укладений з Приватним акціонерним товариством "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" в особі директора Романа Крицуна.

"Проект рішення виконавчого комітету міської ради розроблений з метою забезпечення ефективного управління корпоративними правами територіальної громади міста Івано-Франківська, недопущення зниження їх ринкової вартості та збільшення надходжень до бюджету м. Івано-Франківська", – йдеться у проекті рішення.

Виконком проголосував одноголосно – 14 голосів "за".

Власниками решти акцій підприємства є Роман та Ігор Крицуни, а також дрібні акціонери.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/frankivska_miska_rada_prodast_harchosmakovu_fabryku_72740.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя