Чим корисне молоко від різних тварин

Чим корисне молоко від різних тварин

Властивості коров’ячого молока доведені сучасними вченими. А як щодо властивостей молока від кіз, овець та кобил? Об этом сообщает abnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У молоці кобил міститься багато лактози, мало білків і жирів, відповідно, воно легше засвоюється організмом ніж коров’яче, передає "Наша мама".

Таке молоко має багато вітамінів А і С. Фахівці рекомендують вживати кобиляче молоко при гастритах, виразковій хворобі, дисбактеріозі і при різних захворюваннях у жінок.

Козяче молоко солодше і значно жирніше, ніж коров’яче. У ньому вищий вміст вітамінів, білків, зокрема, альбумінів і глобулінів.

via GIPHY

І ще однією особливістю козячого молока є те, що воно може всмоктуватися без участі жовчі – процес відбувається через венозну мережу, обходячи лімфатичні капіляри. На думку педіатрів, саме козяче молоко може повноцінно замінити грудне вигодовування. Це молоко буде корисним продуктом і в раціоні алергіків.

Овече молоко за вмістом білків і жирів також поживніше коров’ячого. Воно ефективно при недокрів’ї, зниженні пам’яті і поганому апетиті. Але оскільки вівці схильні до бруцельозу, його перед вживанням потрібно обов’язково кип’ятити.

via GIPHY

Молоко буйволиць надзвичайно густе і жирне, в його складі міститься велика кількість мінеральних речовин і білків. Найбільш корисне молоко при захворюваннях дихальної системи.

А от найближче за складом до коров’ячого верблюже молоко, яке здатне посилювати чоловічу потенцію.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.


Джерело статті: “http://24tv.ua/chim_korisne_moloko_vid_riznih_tvarin_n1043322”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя