Tretyakova Galina: "Хочу розказати про цей наказ МОЗу людською мовою з ..."

Tretyakova Galina в facebook:

Хочу розказати про цей наказ МОЗу людською мовою з позиції пацієнта, що хоче отримати медичну допомогу/послугу. Об этом сообщает bike-crimea.in.ua со ссылкой на СМИ.

1. Цей наказ є ДОЗВІЛЬНИМ. Він дозволяє користуватись лікарям та лікувальним закладам досягненнями світової медицини використовувати протоколи цивілізованих країн та обєднань лікарів. Що це означає для ПАЦІЄНТА Пацієнт тепер може просити/вимагати лікувати його за австрійськими/німецькими/американськими тощо протоколами. ПАЦІЄНТ ОТРИМАВ право ОБИРАТИ технологію лі ... кування за найкращими світовими стандартами.

2. Відповідно до наказу ми ВИЗНАЄМО доказову медицину.

3. Відповідно до наказу ми ВИЗНАЄМО Інтернет як джерело знань не всю його частину, але кращу. Виправляємо асиметричну інформацію для ПАЦІЄНТА.

Що рекомендувала Перекладів найкращих протоколів нема. Пропонувала як колись перекладали Міжнародні стандарти фінансової звітності звернутись до Мінюста, поставити в план його роботи як першочергові заходи офіційне перекладання протоколів за переліком, що підготував би МОЗ. Це не зробить ці протоколи обовязковими. Ні. Просто буде загальний для всіх українських лікувальних закладів офіційний переклад. Така уніфікація/стандартизація. Це також ЗРУЧНО БУДЕ й для ПАЦІЄНТА. А також для судів буде застосовуватись одна й та сама практика це я про відповідальність лікарів, якщо щось.

Також рекомендувала МОЗу визначити приорітети з перекладання на українську, починаючи із десяти протоколів надання швидкої допомоги та підтримала наступним кроком - протоколи з онкологічного напрямку.

Поступово зробимо все.

Рефлексія на зустріч із заступником Міністра охорони здоровя.

Oleksandr Linchevskyy Pavlo Kovtonyuk Ulana Suprun Наталия Севостьянова Nataly Sevostianova Anton Yashchenko Олег Мусій Костянтин Надутий Kostyantin Naduty

А також це дуже цікаво страховикам. Андрей Перетяжко Andrey Peretyazhko Igor Gordienko

Вважаю цей наказ ПРОРИВНИМ у Реформі системи охорони здоровя.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя